Kategórie sortimentu

Sme na Facebooku

Povrch fotoplátna

Povrch fotoplátna Zobraziť plnú veľkosť

Radi Vám povieme niečo o povrchu fotoplátna. Je to najvýznamnejšia časť produktu, ktorá určuje celkový dojem fotoobrazu. Preto je veľmi dôležité vyberať výrobcu aj podľa toho ake plátno používa, aby ste neboli prekvapený keď balík doma rozbalíte a uvidíte PVC plátno s umelou štruktúrou. Naše plátno je bavlnené od Amerického výrobcu s dlhoročnou historiou Fredrix canvas. 

Viac detailov

Detaily

Fotoplátno

 

U nás na Slovensku je známy fakt, že za rovnakú cenu dostanete na prvý pohľad rovnaký výrobok, ale ak sa pozriete na zloženie alebo kvalitu materiálu bližšie zistíte, že výrobok vôbec nie je rovnaký. Pri predaji cez internet je našou povinnosťou Vás zoznámiť s produktom čo najbližšie. V nasledujúcej krátkej prezentácií Vam opíšeme povrch fotoplátna. Pri výrobe fotoobrazu dávame veľký dôraz na kvalitu a výber fotoplátna . Vačšina výrobcov fotoobrazov predáva PVC fotoplátno. PVC fotoplátno sa používa v reklame na rôzne banneri alebo rolovacie reklamy tzv. roll up. Nie je vhodné ako obraz do interiéru. Od začiatku nášho internetového obchodu sa snažíme ponúknuť našim zákazníkom jedno z najlepších bavlnených plátien na našom trhu. O kvalite nášho fotoobrazu svedčí aj množstvo pozitívnych reakcí na Facebooku. Na Slovensku stúpajú nároky na kvalitu a veríme, že Slovenský zákazník vie oceniť kvalitný výrobok. Naše foto na plátno je vyrobené z bavlny a jeho nákupná (veľkoobchodná) cena je niekoľkonásobne drahšia ako plátno z PVC. Foto obraz aj napriek vyšším nákladom predávame za veľmi rozumnú cenu. Štruktúrou je veľmi realistické a podobné k maliarskemu plátnu ale zároveň je jemné a tým je vhodné pre fotoobraz. Nepôsobý umelo a farby su živé.

Zásadný rozdiel je v zložení fotoplátna.

Sú dve kategórie a rozdeľujú sa podľa použitého materálu na výrobu:

1.bavlna

2.PVC umelina

 

Od začiatku nášho internetového obchodu používame na výrobu fotoobrazu bavlnené fotoplátno.

Je to to najlepšie čo sa pri výrobe tlačených foto obrazov používa.

Foto plátno z bavlny sa vyznačuje realistickou štruktúrou. Znamená to, že je z prírodného materiálu a je tkané podobne ako bežné látky. Na tlačenéj strane je od výrobcu jemná glazúra aby potlač a farby vynikli čo najlepšie.Nepôsobí umelo.Povrch foto obrazu aj po vytlačení pôsobí veľmi prirodzene.

Pri tlačení fotoobrazu sú použité vodeodolné ecosolventné farby. Fotoobraz môžete utierať vlhkou handrou a farba sa vôbec nerozpije. 

na obrázku je bavlnené plátno ktore používame. 

 

V druhej kategórii sa nachádza fotoplátno vyrábané z PVC (polyvinylchlorid) . Pôsobí na prvý dojem umelo. Je to preto, lebo štruktúra je príliž "dokonalá" opakujúce sa priehlbinky sú až velmi podobné a pripomínajú reklamný banner. Jeho povrch je pololesklý a to tiež nepôsobí prirodzene. Názov takéhoto materiálu  je polycanvas.

 

na obrázku je PVC "polycanvas" plátno ktoré nepoužívame

Výrobky v rovnakej kategórii: