Kategórie sortimentu

Sme na Facebooku

Počet fotografií 0

Počet obrázkov 0

Cena 0.00 €

  Výpredaj rozmer 10x15 teraz len za 0,09€/ks.
  Vyvolanie fotiek - Tlač fotografií cez internet - Tlač foto -

  Fotografie od 0,09€ - Fotolab - Fotky online - Tlač fotiek
  Ponúkame Vám najkvalitnejšiu tlač fotografií za bezkonkurenčné ceny. Fotky online od 0,09€. Vyvolané fotky dodáme do dvoch pracovných dní.

  • - tlač fotiek robíme výhradne technológiou od značky FUJIFILM
  • - trvácnosť fotografií uložených vo fotoalbume je minimálne 100 rokov
  • - vysoká rýchlosť nahrávania 
  • - fotky online za dva dni u Vás doma
  • - nie je potrebná žiadna registrácia
  • - žiadne manipulačné poplatky
  • - pri fotografiah posúvame rámik orezu tak aby na fotkách nič dôležité nechýbalo
  • - úpravujeme vyvolané fotografie  Tlač fotografií :
  Kvalitné vyvolanie fotiek na Fotolabe značky FUJIFILM. Vyvolanie fotiek : je to mokrý proces keď fotografie prejdú cez vývojku, bielič, vodu a sušičku. Je to najlepšia možnosť ako vytlačiť fotografie. Poznáme to ako tmavú komoru s tým rozdielom, že Fotolab tlačí fotografie automaticky bez pracného mresúvania fotografií z vaničky do vaničky.
  Post procesing:
  Tlač fotografií si vyžaduje najmodernejší software. Disponujeme najnovším softwarom pre úpravu fotografií od značky FUJIFILM. Korekcia červených očí a mnoho ďalších úprav zaručia vysokú kvalitu tlačených fotografií. Ak si želáte fotografie neupravovať, možete nám napísat do poznámky k objednávke.
  Papier:
  Fotografie tlačíme na kvalitný fotopapier FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE.
  Orezanie fotografií:
  automatické orezanie (odporúčame): Pokiaľ Vaše fotografie nemajú pomer strán podľa vybraného rozmeru (cca 3:2) tak prichádza k orezaniu fotografií. Najnovší software nám umožnuje s orezom manipulovať. Preto sa nemôže stať, že by fotografia bola nevhodne orezaná. Orez posunieme tak, aby sme dosiahli ten najlepší výsledok. Takto budete mať fotografie na celom papieri.
  celá snímka (biele okraje): Jednoducho Vaša fotografia sa v celom formáte napasuje na vybraný rozmer. Napríklad ak máte štvorcovú fotografiu (1:1) tak sa vytlačí na stred papiera a vzniknú po stranách biele okraje. Papier má vždy pomer strán približne 3:2.
  Dodanie: Vytlačené fotografie Vám doručíme do dvoch pracovných dní. V ojedinelých prípadoch môže trvať dodanie tri dni. Pre bližie upresnenie slúži naša infolinka. V ponuke máme prepravcu UPC 
   Orezanie fotografií


  Automatické orezanie

  Fotografia je orezaná (pristrihnutá) na formát vybraného papiera odrezaním častí obrazu. Túto možnosť odporúčame nakoľko posúvame rámik orezu a nemôže sa stať že by bola fotka nevhodne orezaná.

     Celá snímka

  Snímka vo vybranom formáte papiera bude obsahovať celý obraz (100 % obrazu) a biele okraje na oboch bokoch.CELÁ SNÍMKA (BIELE OKRAJE)