Kategórie sortimentu

Sme na Facebooku

Počet fotografií 0

Počet obrázkov 0

Cena 0.00 €  rozmer fotografií 10x15cm len za 0,12€

  rozmer fotografií 21x30cm (A4) len za 2,04€

  Akcia platí do vyčerpania zásob.
  Vyvolanie fotiek - Tlač fotografií online -  Fotolab
  Fotky online - Najlacnejšie fotky od 0,10€ - Tlač fotografií cez internet - Tlač fotiek - Tlač foto - Fotky cez internet  Fotky online od 0,12€
  .

  Ponúkame Vám najkvalitnejšiu tlač fotografií za bezkonkurenčné ceny. Vyvolané fotky dodáme do dvoch pracovných dní. O vyvolanie fotiek sa stará skúseny fotograf ktorý fotí už 15 rokov. Každej fotke venujeme úpravy ktoré zaručia maximalnu kvalitu, žiarivé farby a dokonalú ostrosť. Jednoduché objednanie z domu za pár minút.


  • Každej fotografií venujeme pozornosť a upravíme ju tak, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok. Nerobíme hromadnú tlač. U nás sú Vaše fotografie v dobrých rukách.

  • - tlač fotiek robíme výhradne technológiou od značky FUJIFILM
  • - trvácnosť fotografií uložených vo fotoalbume je minimálne 100 rokov
  • - vysoká rýchlosť nahrávania 
  • - fotky online za dva dni u Vás doma
  • - nie je potrebná žiadna registrácia
  • - žiadne manipulačné poplatky
  • - pri fotografiách posúvame rámik orezu tak aby na fotkách nič dôležité nechýbalo
  • - upravujeme vyvolané fotografie  Tlač fotografií :
  Kvalitné vyvolanie fotiek na Fotolabe značky FUJIFILM. Vyvolanie fotiek : je to mokrý proces keď fotografie prejdú cez vývojku, bielič, vodu a sušičku. Je to najlepšia možnosť ako vytlačiť fotografie. Poznáme to ako tmavú komoru s tým rozdielom, že Fotolab tlačí fotografie automaticky bez pracného mresúvania fotografií z vaničky do vaničky.

  Post procesing:
  Tlač fotografií si vyžaduje najmodernejší software. Disponujeme najnovším softwarom pre úpravu fotografií od značky FUJIFILM. Korekcia červených očí a mnoho ďalších úprav zaručia vysokú kvalitu tlačených fotografií. Ak si želáte fotografie neupravovať, možete nám napísat do poznámky k objednávke.

  Papier:
  Fotografie tlačíme na kvalitný fotopapier FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE.

  Orezanie fotografií:

  automatické orezanie (odporúčame): Pokiaľ Vaše fotografie nemajú pomer strán podľa vybraného rozmeru (cca 3:2) tak prichádza k orezaniu fotografií. Najnovší software nám umožnuje s orezom manipulovať. Preto sa nemôže stať, že by fotografia bola nevhodne orezaná. Orez posunieme tak, aby sme dosiahli ten najlepší výsledok. Takto budete mať fotografie na celom papieri.
  celá snímka (biele okraje): Jednoducho Vaša fotografia sa v celom formáte napasuje na vybraný rozmer. Napríklad ak máte štvorcovú fotografiu (1:1) tak sa vytlačí na stred papiera a vzniknú po stranách biele okraje. Papier má vždy pomer strán približne 3:2.

  Dodanie: 
  Vytlačené fotografie Vám doručíme do dvoch pracovných dní. V ojedinelých prípadoch môže trvať dodanie tri dni. Pre bližie upresnenie slúži naša infolinka. V ponuke máme prepravcu UPC 


   Orezanie fotografií


  Automatické orezanie

  Fotografia je orezaná (pristrihnutá) na formát vybraného papiera odrezaním častí obrazu. Túto možnosť odporúčame nakoľko posúvame rámik orezu a nemôže sa stať že by bola fotka nevhodne orezaná.

     Celá snímka

  Snímka vo vybranom formáte papiera bude obsahovať celý obraz (100 % obrazu) a biele okraje na oboch bokoch.CELÁ SNÍMKA (BIELE OKRAJE)