FOTO NA PLÁTNO PRÉMIUM ZĽAVA - 50% SME EXPERTI NA PLÁTNO

foto na plátne - fotoplátno z vlastných fotiek - fotoobraz - tlač na plátno
 

Vážení zákazníci,

v súvislosti s pandémiou, ktorú vyvolal vírus COVID-19 si Vás dovoľujeme informovať o epidemiologických opatreniach, ktoré prijala spoločnosť Slovak Parcel Service s okamžitou platnosťou:

Náš prepravca neakceptuje dobierkové zásielky a nepreberá žiadne zásielky, ktoré si vyžadujú manipuláciu s hotovosťou.
Preto sme museli zaviesť jedinú možnosť platby v našom e-shope a to je bankový prevod.

Pracujeme na doplneni platobnej brány. Platby budú môcť byť uhrádzané platobnou kartou.
Za pochopenie ďakujeme.

 
Foto na plátne od 6,90€ z Vašej fotografie vytlačíme na kvalitné americké plátno. Foto na plátno napíname na provotriedny smrekový rám na ktorý, pripevníme závesný systém. Foto na plátno tlačíme s ekologickými farbami. Fotku na plátne po prevzatí od kuriéra si môžete rovno zavesiť na stenu.

Foto na plátne je krásna dekorácia použitelná všade.S fotkou na plátne ozdobíte byt, dom, kanceláriu či verejné priestory. Foto na plátne svojou originalitou poteší úplne kazdého. Vaša rodina bude tento darček milovať.

Tlač na plátno z našej výroby je absolútne špičkový výrobok. Foto na plátne vyrábame za priaznivé ceny. Pre nás je kvalita na prvom mieste. Akcia Foto na plátno od 6,90€

Plátno:
Naše foto plátno je Americkej výroby. Povrch nepôsobý umelo ale naopak veľmi sa približuje k maliarskemu plátnu. Matný povrch fotoplátna zaručuje kvalitný dojem hneď na prvý pohľad. Plátno od výrobcu Fredrix je absolútna špička na trhu. Sme experti na plátno a maximálne nám záleží na špičkovom prevedení výrobkov. Pozrite si www.fredrixartistcanvas.com
Rám:
Rám na plátno je zo smrekového dreva od Slovenského výrobcu. Cinkované drevo zaručuje že sa rám nebude krútiť. Obraz na plátne osadíme závesným systémom.
Tlač:
Obraz na plátne tlačíme na tlačiarni ROLAND. Ecosolventné farby používané v reklamnej brandži zaručujú odolnosť voči vode a UV. Utierať prach z plátna môžete kľudne z vlhkou handrou.
Balenie:
Fotoplátno resp. foto na plátne balíme do nepriehladnej strech. fólie a nasledne fotku na plátne obalíme niekoľkonásobne do bublinkovej folie čím zabránime poškodeniu tovaru. V prípade poškodenia Vám tovar zaručene vymeníme.
Doručenie:
Obraz na plátne vyrábame a odosielame v nasledujúci deň po objednávke. Fotoplatno Vám doručí kurier max. do 3. dní od objednania.

Našu spoločnosť som zakladal po dlhoročných skúsenostiach vo fotografickej brandži. Vždy som dbal na precíznej kvalite fotografií a spokojnosti zákazníka. Moje skúsenosti sa snažím preniesť do našej výroby. Individuálny prístup ku každej fotke na plátne je u nás samozrejmosťou. Foto na plátne netlačíme automaticky a ani hromadne ako niektoré veľké zahraničné firmy na našom trhu. Sme rodinná firma zapálená do práce a snažíme sa aby každý náš zákazník bol nadmieru spokojný.  
                                     

Ak Vám nepôjde nahrať fotografiu, môžete nám fotografiu poslať na mail info@onlinefotky.sk a my za Vás objednávku vytvoríme.   

Môžete nám poslať fotografiu aj na mail info@onlinefotky.sk a nezabudnite priložiť kontaktné údaje a popis objednávky : ROZMER , POTLAČIŤ alebo NEPOTLAČIŤ OKRAJE.Následne do 12h. 
Vám objednávku potvrdíme mailom.
  

     

 • Foto na plátne
 • 1: Foto plátno s potlačenými okrajmi                                           
 • 2: Foto plátno s nepotlačenými okrajmi
 • 3: Foto plátno s custom okrajom. 
 • Napíšte nám do poznámky v košíku farbu akú chcete potlačiť na okraj plátna (čierna,šedá alebo farba ktorá sa nachádza v obraze v tomto prípade by sa hodila žltá alebo oranžová.) 
 
    Ďaľšou zaujímavosťou je možnosť zvoliť rám fotoobrazu s potlačeným, nepotlačeným alebo custom okrajom.
    Môžete si zvoliť farbu okraju tak, aby sa Vám hodila do interiéru alebo viac ladila s fotografiou na obraze.
    Pri voľbe potlačeného okraja treba počítať s tým, že okrajová časť obrazu vytlačeného na plátne bude
    zahnutá cez hranu rámu.

     Máte digitány fotoapárat a neviete do akej veľkosti je ešte vhodná tlač?

 • 5 Mpix v najvyššej kvalite - tlač do rozmeru 60x40cm
 • 8 Mpix v najvyššej kvalite - tlač do rozmeru 75x50cm
 • 10 Mpix v najvyššej kvalite - tlač do rozmeru 105x70cm
 • 12 Mpix  v najvyššej kvalite - tlač do rozmeru 90x135cm
 • 18 Mpix v najvyššej kvalite - tlač do rozmeru 120x180cm
 • Foto obraz na plátne tlačíme na maliarske plátno artist canvas 340 g/m2
 • tlačíme špičkovou technológiou na zariadení ROLAND, čo zaručuje výtlačkom 
 • najvyššiu kvalitu a vysokú odolnosť proti vyblednutiu po celé generácie
 • foto na plátno štandardne napíname na drevené Blind rámy, ktoré sa dajú priamo zavesiť.

     

Doba vyhotovenia: 2 - 3 pracovné dni.

Foto obraz na mieru: ak máte záujem o atypický, alebo iný špeciálny formát - kontaktujte nás prosím na e-mailovej adrese: info@onlinefotky.sk alebo na tel.čísle 0918 628 567 a my Vám ho naceníme.

Objednávať môžete aj bez registrácie a navyše bez potreby inštalovať akýkoľvek software.