Kategórie sortimentu

Sme na Facebooku

Výpredaj
rozmer 35x45 a 45x35 len za 8,90€,
rozmer 60x90 a 90x60 len za 19,90€
Akcia platí do vyčerpania zásob.


foto na plátne - fotoplátno z vlastných fotiek - fotoobraz - tlač na plátno - fotka na plátne - obraz z fotky na plátno - 
 
 Foto na plátne od 6,90€ z Vašej fotografie vytlačíme na kvalitné americké plátno. Foto na plátno napíname na provotriedny smrekový rám na ktorý, pripevníme závesný systém. Foto na plátno tlačíme s ekologickými farbami. Fotku na plátne po prevzatí od kuriéra si môžete rovno zavesiť na stenu.

Foto na plátne je krásna dekorácia použitelná všade.S fotkou na plátne ozdobíte byt, dom, kanceláriu či verejné priestory. Foto na plátne svojou originalitou poteší úplne kazdého. Vaša rodina bude tento darček milovať.

Tlač na plátno z našej výroby je absolútne špičkový výrobok. Foto na plátne vyrábame za priaznivé ceny. Pre nás je kvalita na prvom mieste. Akcia Foto na plátno od 6,90€

Plátno:
Naše foto plátno je Americkej výroby. Povrch nepôsobý umelo ale naopak veľmi sa približuje k maliarskemu plátnu. Matný povrch fotoplátna zaručuje kvalitný dojem hneď na prvý pohľad. Plátno od výrobcu Fredrix je absolútna špička na trhu. Sme experti na plátno a maximálne nám záleží na špičkovom prevedení výrobkov. Pozrite si www.fredrixartistcanvas.com
Rám:
Rám na plátno je zo smrekového dreva od Slovenského výrobcu. Cinkované drevo zaručuje že sa rám nebude krútiť. Obraz na plátne osadíme závesným systémom.
Tlač:
Obraz na plátne tlačíme na tlačiarni ROLAND. Ecosolventné farby používané v reklamnej brandži zaručujú odolnosť voči vode a UV. Utierať prach z plátna môžete kľudne z vlhkou handrou.
Balenie:
Fotoplátno resp. foto na plátne balíme do nepriehladnej strech. fólie a nasledne fotku na plátne obalíme niekoľkonásobne do bublinkovej folie čím zabránime poškodeniu tovaru. V prípade poškodenia Vám tovar zaručene vymeníme.
Doručenie:
Obraz na plátne vyrábame a odosielame v nasledujúci deň po objednávke. Fotoplatno Vám doručí kurier max. do 3. dní od objednania.

Našu spoločnosť som zakladal po dlhoročných skúsenostiach vo fotografickej brandži. Vždy som dbal na precíznej kvalite fotografií a spokojnosti zákazníka. Moje skúsenosti sa snažím preniesť do našej výroby. Individuálny prístup ku každej fotke na plátne je u nás samozrejmosťou. Foto na plátne netlačíme automaticky a ani hromadne ako niektoré veľké zahraničné firmy na našom trhu. Sme rodinná firma zapálená do práce a snažíme sa aby každý náš zákazník bol nadmieru spokojný.  

Video z našej výroby
 
Sme malá rodinná firma. K výrobkom máme individuálny prístup čo zaručuje vysokú kvalitu spracovania. 

                               

 


Na výber máme tri tipy okrajov.

  • Foto na plátne
  • 1: Foto plátno s potlačenými okrajmi                                           
  • 2: Foto plátno s nepotlačenými okrajmi
  • 3: Foto plátno s custom okrajom. 
  • Napíšte nám do poznámky v košíku farbu akú chcete potlačiť na okraj plátna (čierna,šedá alebo farba ktorá sa nachádza v obraze v tomto prípade by sa hodila žltá alebo oranžová.)